ALV en ALV-diner

Gisteravond vond de overdrachts algemene ledenvergadering plaats. Het 29e bestuur is uitgehamerd en het 30e bestuur heeft zicht als volgt geconstitueerd:

Jesper van der Veen – Voorzitter
Anouk Reitsma – Secretaris
Sanne Martena – Penningmeester
Maaike van Bockhooven – Commissaris Interne Contacten
Rieneke Dalmolen – Commissaris Externe Contacten

Het 30e bestuur wil Elise, Jildou, Nynke, Kristian en Anouk ontzettend bedanken voor de leerzame en gezellige inwerkperiode de afgelopen maanden én voor hun inzet en toewijding aan de vereniging het afgelopen jaar.

Als nieuw bestuur voelen wij ons vereerd om deze mooie studievereniging te mogen besturen het komende jaar. Wij zijn dan ook enorm enthousiast en hebben er ontzettend veel zin in om samen met de leden en partners er een prachtig jaar van te maken!

Sponsoren

Contactinformatie

RUG – Sociologie
Sociëtas
Grote Kruisstraat 2/1
9712 TS Groningen
societas@rug.nl
Tel: 050-3639733

Volg ons op