Barbecue en Eindfeest

Om het studiejaar goed af te sluiten met zijn allen vond gisteren de barbecue en het eindfeest plaats. Met een groep van zo’n 60 Sociëtassers en docenten zijn we de avond in de hortus begonnen met een heerlijke barbecue verzorgd door de AcCie. Op de barbecue werden ook de winnaars van de commissiebattle, de winnaars van liftweekend en de winnaar van Gotcha bekendgemaakt. Gefeliciteerd allen! Aansluitend was er een eindfeest in tropische sferen in het Pakhuis verzorgd door de FeestCie. Het studiejaar is goed afgesloten en we hopen iedereen in september weer te zien (of alle actieve leden volgende week tijdens de actieve ledenactiviteit)! Alvast een fijne zomer!

Sponsoren

Contactinformatie

RUG – Sociologie
Sociëtas
Grote Kruisstraat 2/1
9712 TS Groningen
societas@rug.nl
Tel: 050-3639733

Volg ons op