Bertus Postma-weekend 2021

Afgelopen weekend heeft het actieve ledenweekend plaatsgevonden, namelijk het Bertus Postma-weekend. Alle commissie- en structuurleden van Sociëtas konden hier aanwezig zijn. Na een treinreis van Groningen naar groepsaccommodatie De Klonie in Ellertshaar begon het weekend met een diner, namelijk vegetarische pasta. Vervolgens is er een bingo georganiseerd. Verder zijn er spelletjes gespeeld en was de avond vrij om gezellig met elkaar te kletsen en spelletjes te spelen. De volgende ochtend hebben we met z’n allen ontbeten, waarna de spellen begonnen. De commissies en structuren hebben tegen elkaar gestreden voor punten voor de BP-battle door middel van koekhappen, stoelendans, ‘wie is het’ en het bierkrattenspel. De spellen zijn afgesloten met een flunkyball toernooi. Hierna was het tijd voor een lunch en vrije tijd en na het diner, heerlijke nasi, begon de bonte avond. Iedereen heeft de verkleedkleren uit de kast getrokken en de leukste acts bedacht. Alles is voorbij gekomen, van dans tot zang tot toneel tot een adt-estafette. En als klap op de vuurpijl hebben we een ‘silent disco’ georganiseerd. Met koptelefoons op is er volop gedanst en meegezongen met de leukste hits. Zondag was het tijd om op te ruimen en schoon te maken. Iedereen heeft de corvee taken goed vervuld en fanatiek geholpen met alle taken. Met de huifkar is iedereen weer naar de bushalte vervoerd. Iedereen is moe maar voldaan naar huis gegaan, na een geweldig weekend!