Edinburgh en Glasgow

Afgelopen week zijn wij met een groep van 27 Sociëtassers op trip geweest naar het prachtige Schotland. De eerste dagen verbleven we in Edinburgh. Hier hebben we erg interessante dingen gedaan, zoals een bezoek aan de Schotse overheid en een bezoek aan de universiteit. Ook hebben we ontzettend genoten van Edinburgh tijdens de stadswandeling en de pubcrawl. De laatste dagen van de trip verbleven we in Glasgow. Hier zijn we op bezoek geweest bij the Indicators Project, wat zich bezighoudt met de gezondheid van de inwoners van Glasgow. Een absoluut hoogtepunt was de dagtrip naar Loch Lomond, een groot meer in de Highlands. Al met al was het een geweldige week!

Sponsoren

Contactinformatie

RUG – Sociologie
Sociëtas
Grote Kruisstraat 2/1
9712 TS Groningen
societas@rug.nl
Tel: 050-3639733

Volg ons op