Het AcCie-weekend

Als vervanging voor het liftweekend, dat normaal gesproken jaarlijks door de AcCie wordt georganiseerd, is het AcCie-weekend georganiseerd. Zo is er vrijdag een Pizza, Bier & Bingo avond georganiseerd, waarbij iedereen een pizza thuisbezorg kreeg. Onder het genot van een verse pizza en een biertje is er vervolgend Bingo gespeeld. Op de zaterdagmiddag was het mogelijk om zelf je eigen bier te brouwen. Iedereen die mee wilde doen ontving in tweetallen een bierpakket voor het maken van blondbier. In dit pakket zaten alle bijzondere benodigdheden die je nodig had om het bier te brouwen. Ook ontving iedereen een boekje met hierin elke stap die moest worden gevolgd. Tijdens het koken van het bier zijn er ook Kahoot quizzen gespeeld over het onderwerp ‘bier’. Nadat het bier gekookt was, heeft iedereen het bier in een vat gedaan, dat twee weken moet worden bewaard. Hierna kan het bier in bierflesjes worden gedaan en moet dit nog voor twee maanden staan. Na deze twee maanden kunnen we eindelijk onze creaties proeven! We kijken ernaar uit. Op zondagmiddag, de laatste dag van het AcCie-weekend, is er bubbelvoetbal gespeeld! Op een voetbalveld in Groningen hebben we in verschillende rondes potjes bubbelvoetbal gedaan. Het was ook mogelijk om andere spellen, zoals ‘Schipper mag ik overvaren?’, te spelen met de bubbels. Het was ongelofelijk leuk om te doen en hebben enorm veel plezier gehad. Ook was het fijn om eindelijk weer een fysieke activiteit te kunnen organiseren. Al met al was het een heel leuk weekend vol met leuke activiteiten!

Sponsoren

Jaarplanning

Sociëtas organiseert gedurende het jaar verschillende activiteiten. Dit zijn enerzijds activiteiten gericht op het tot stand brengen van verbinding tussen de leden. Anderzijds zijn dit activiteiten die gericht zijn op de voorbereiding op de arbeidsmarkt van de socioloog. Voor elk wat wils dus!

Contactinformatie

RUG – Sociologie
Sociëtas
Grote Kruisstraat 2/1
9712 TS Groningen
societas@rug.nl
Tel: 050-3639733

Volg ons op