Landelijk Sociologie Congres

Vorige week heeft het Landelijk Sociologie Congres 2019 met het thema ‘vrijheid’ plaatsgevonden in Utrecht. Het congres was verdeeld in verschillende sprekersrondes waarbij de thema’s ‘vrijheid binnen het geloof’, ‘vrijheid binnen ideologie’ en ‘vrijheid binnen de wet en instellingen’ werden besproken. We konden onder andere luisteren naar persoonlijke verhalen bij het thema vrijheid binnen het geloof, kregen een interessante lezing over een actuele, lopende campagne bij het thema vrijheid binnen ideologie en bij het thema vrijheid binnen de wet en instellingen werd een casus behandeld over een zogenoemde wraakvader. Als kers op de taart was er een mastermarkt waarbij – bijna – alle sociologiemasters in Nederland vertegenwoordigd waren en konden we genieten van een heerlijke lunch. Het was een zeer informatieve en leuke dag!

Sponsoren

Contactinformatie

RUG – Sociologie
Sociëtas
Grote Kruisstraat 2/1
9712 TS Groningen
societas@rug.nl
Tel: 050-3639733

Volg ons op