Landelijke Sociologie Pubquiz

Afgelopen maandag heeft het LOS (het Landelijk Overlegorgaan Sociologie) voor ons een Landelijke Sociologie Pubquiz georganiseerd! Het LOS wordt gevormd door bestuursleden van alle studieverenigingen van sociologie in Nederland. Zij houden regelmatig contact met elkaar en streven er naar om jaarlijks een activiteit te organiseren voor alle Nederlandse studieverenigingen van sociologie.
Dit jaar is de eerste keer dat er een landelijke pubquiz is georganiseerd! Aan de pubquiz hebben in totaal wel 28 teams meegedaan. De pubquiz bestond uit zeven verschillende rondes, die elk door één van de studieverenigingen van het LOS zijn gepresenteerd. Onze afgevaardigden van Sociëtas hebben naast één ronde ook de rest van de pubquiz gepresenteerd. De rondes gingen over verschillende onderwerpen; van sociologische theorieën tot eten en willekeurige feitjes. De drie winnaars van de pubquiz zullen een leuk prijsje ontvangen. Het was een geslaagde avond en kijken uit naar de activiteit van volgend jaar!

Sponsoren

Contactinformatie

RUG – Sociologie
Sociëtas
Grote Kruisstraat 2/1
9712 TS Groningen
societas@rug.nl
Tel: 050-3639733

Volg ons op