Minor- en mastervoorlichting

Afgelopen woensdag heeft de CarrièreCie voor ons een minor- en mastervoorlichting georganiseerd. De minor- en mastervoorlichting waren tegelijkertijd te volgen en konden worden bekeken via een Google Meet link. Voor de minor- en mastervoorlichting waren er verschillende studenten en alumni uitgenodigd om te komen praten over hun ervaring met een bepaalde minor of master. De presentaties duurden elk ongeveer 10 minuten en gaven een goed beeld van de verschillende vakken en de structuur van de minor of master. Tijdens de minorvoorlichting is er bijvoorbeeld gesproken over de minoren Data Wise, Misdaad en Straf en Philosophy. Bij de mastervoorlichting is er gesproken over de Educatieve master, de Researchmaster en de sociologische master met hierbij alle verschillende routes die je kan belopen. Hopelijk heeft dit onze studenten geholpen om zich beter te oriënteren op hun eigen keuze betreft een minor of master.

Sponsoren

Contactinformatie

RUG – Sociologie
Sociëtas
Grote Kruisstraat 2/1
9712 TS Groningen
societas@rug.nl
Tel: 050-3639733

Volg ons op