Online beer-pong toernooi

Afgelopen woensdag heeft de AcCie voor ons een online beer-pong toernooi georganiseerd. Iedereen die mee wilde doen kon voor de activiteit een beer-pong setje thuis geleverd krijgen. Het spelen van de potjes beer-pong was natuurlijk iets anders dan normaal. Zo zijn de potjes via Google Meet gespeeld, waarbij in verschillende online ruimtes steeds twee mensen tegen elkaar speelden.  Het was de bedoeling om op een afstand van ongeveer twee meter je eigen bekers te raken. Zodra je een pingpongballetje in één van je eigen bekers gooide, kreeg je een punt en dronk de tegenstander één van zijn bekers. Degene met de meeste punten ging door naar de volgende ronde.  Uiteindelijk is hier een ranking uitgekomen, waarbij de winnaar van de ranking het beer-pong toernooi heeft gewonnen. 

Sponsoren

Jaarplanning

Sociëtas organiseert gedurende het jaar verschillende activiteiten. Dit zijn enerzijds activiteiten gericht op het tot stand brengen van verbinding tussen de leden. Anderzijds zijn dit activiteiten die gericht zijn op de voorbereiding op de arbeidsmarkt van de socioloog. Voor elk wat wils dus!

Contactinformatie

RUG – Sociologie
Sociëtas
Grote Kruisstraat 2/1
9712 TS Groningen
societas@rug.nl
Tel: 050-3639733

Volg ons op