Online Game Night

Afgelopen woensdag heeft de AcCie een online Game Night voor ons georganiseerd! Bij deze activiteit hebben we via Google Meet met zijn allen spellen gespeeld op spelplatform Jackbox. Op dit platform kunnen unieke spellen worden gespeeld. Tijdens de avond zijn er zoal presentaties over bijzondere onderwerpen gegeven waarbij er geïmproviseerd moest worden. Ook hebben mensen tegen elkaar gestreden om zo originele en grappige antwoorden op bepaalde vragen te geven. Al met al hebben we veel gelachen en een leuke avond gehad!

Sponsoren

Jaarplanning

Sociëtas organiseert gedurende het jaar verschillende activiteiten. Dit zijn enerzijds activiteiten gericht op het tot stand brengen van verbinding tussen de leden. Anderzijds zijn dit activiteiten die gericht zijn op de voorbereiding op de arbeidsmarkt van de socioloog. Voor elk wat wils dus!

Contactinformatie

RUG – Sociologie
Sociëtas
Grote Kruisstraat 2/1
9712 TS Groningen
societas@rug.nl
Tel: 050-3639733

Volg ons op