Table Run en septemberborrel

Afgelopen woensdag zijn er twee ouderwets gezellige activiteiten georganiseerd! Ten eerste vond de Table Run plaats, als onderdeel van de SoK-weken. De SoK-groepjes zijn bij verschillende ouderejaarsstudenten thuis geweest om te genieten van een heerlijk drie gangendiner. Op in totaal twaalf locaties zijn deze avond de lekkerste gerechten bereid. De SoK-groepjes hebben tijdens hun route ook een tussenstop gemaakt bij Café de Doos, waar Sociëtas normaal gesproken de borrels organiseert. Aansluitend aan de Table Run vond de septemberborrel plaats. Deze allereerste borrel van het jaar werd georganiseerd in De Loods en was een ongelofelijk succes. Zowel eerstejaarsstudenten als ouderejaarsstudenten hebben hier een lekker drankje kunnen drinken en met elkaar kunnen bijkletsen!