Halfjaarlijkse Algemene Ledenvergadering

Op dinsdag 22 maart 2022 heeft de Halfjaarlijkse Algemene Ledenvergadering plaatsgevonden. Hier heeft het bestuur een update gegeven over haar beleidsplan en is er vooruitgeblikt op het komende half jaar. Zo hebben we de uitvoering van de vernieuwde acquisitieregeling besproken, is er gesproken over het inlogportaal voor leden op de website van Sociëtas en is de rol van de vertrouwenspersonen binnen én buiten de vereniging behandeld. De afgelopen tijd zijn we ook bezig geweest met het toevoegen van merchandise en met duurzaamheid en inclusie, wat we de komende tijd verder willen uitbreiden. De voorlopige resultatenrekening en balans zijn hierna besproken. Tevens is er een aantal HR-wijzigingen aangenomen en zijn er amendementen en moties van de leden behandeld. Na de HALV zijn we met z’n allen uit eten geweest bij het News Café! Het was een interessante en nuttige avond, waar iedereen heeft kunnen bijdragen aan het verbeteren van de vereniging. We zijn ontzettend blij met hoe het afgelopen half jaar is verlopen en zullen dan ook vol goede moed beginnen aan de tweede helft, waarin nog een heleboel leuke activiteiten gaan plaatsvinden.