Minor- en mastervoorlichting 

Deze week heeft de CarrièreCie de minor- en martervoorlichting georganiseerd. Studenten die binnenkort een minor- of masterkeuze moeten maken, hebben informatie gekregen over de verschillende mogelijkheden. De voorlichtingen werden gegeven door studenten die nu zelf een minor of master volgen. Ze vertelden over hun eigen keuze en de inhoud van de minor of master die zij zelf volgen of reeds hebben afgerond. De minoren die zijn behandeld zijn rechten, challenging youth, rhetorica, psychology in society, journalistiek en de zelf samengestelde minor. De masters die zijn behandeld zijn criminaliteit & veiligheid, gezondheid, welzijn & zorg, arbeid: arbeidsrelaties & levensloop, politiek, maatschappij & beleid. Er was tijdens de voorlichting uitgebreid de gelegenheid om vragen te stellen. Het was dankzij de sprekers en de CarrièreCie een erg nuttige en informatieve avond.