Trip naar Napels

Afgelopen week heeft de buitenlandse excursie naar Napels plaatsgevonden. Met dertig enthousiaste studenten zijn we vertrokken naar deze havenstad van Italië, waar we een heleboel verschillende dingen hebben gedaan. Zo hebben hebben we een college gevolgd waar gesproken werd over de ‘informele markt’. Verder hebben we het archeologisch museum bezocht en hebben we nog een college gevolgd aan de universiteit van Napels. Verder hebben we veel van de mooie gebouwen die Napels rijk is bekeken. Dit waren onder andere de Gesù Nuovo, één van de mooiste kerken van Napels, en het kasteel Sant’Elmo. Tevens zijn we naar Herculaneum geweest en hebben we de Vesuvius beklommen. Verder stond de week vooral in het teken van genieten en gezelligheid met elkaar. Zo zijn er verschillende terrassen bezocht, bijvoorbeeld in de Spaanse wijk, maar hebben we ook met z’n allen een feestje kunnen bouwen tijdens de kroegentocht die aan het begin van de week plaatsvond. De week werd afgesloten met een vrije middag waarbij velen naar Sorrento of naar het eiland Ischia zijn geweest. Al met al was het een onvergetelijke week. We willen de TripCie bedanken voor de goede organisatie en de leuke, leerzame activiteiten!